شما اینجا هستید : خانه  »  دانلود فیلمدانلود فیلم ایرانی   »   دانلود فیلم ایرانی خداحافظ رفیق

دانلود فیلم ایرانی خداحافظ رفیق

دانلود فیلم ایرانی خداحافظ رفیق

دانلود فیلم ایرانی خداحافظ رفیق با لینک مستقیم

(در صورت نارضایتی صاحب اثر لینک دانلود حذف می شود)

دانلود فیلم ایرانی خداحافظ رفیق

نام فیلم : خداحافظ رفیق
ژانر :جنگی ،دفاع مقدس ،
کارگردان : بهزاد بهزادپور
نویسنده : بهزاد بهزادپور
بازیگران : کاوه خداشناس ,کاوه مهدوی ,بابک اسلامی ,جلال خباز ,فرهاد نعمت‌زاده , , ,
محصول کشور : ایران
سال تولید : ۱۳۸۲
زبان : فارسی
کیفیت : متوسط
خلاصه داستان :سال ها پس از جنگ ایران و عراق، یک نیمه شب، مسلمان، جانباز شیمیایی مسمومیت، لباس خود را می پوشاند و تصمیم می گیرد که به بهشت ​​زهرا برود، مادرش احساس نگرانی می کند، اما او به او می گوید در مورد انتصاب او را با دوستان خود. مسلمان در بهشت ​​زهرا با دوستان شهیدش ملاقات می کند و با موتورسیکلت در اطراف شهر سوار می شوند. صبح مادرش بدن مرده مسلمان را بر روی تختش می یابد؛ او اکنون با دوستانش است.

داستان فیلم:

داستان اول“دوست خداحافظ”:

سال ها پس از جنگ ایران و عراق، یک نیمه شب، مسلمان، جانباز شیمیایی مسمومیت، لباس خود را می پوشاند و تصمیم می گیرد که به بهشت ​​زهرا برود، مادرش احساس نگرانی می کند، اما او به او می گوید در مورد انتصاب او را با دوستان خود. مسلمان در بهشت ​​زهرا با دوستان شهیدش ملاقات می کند و با موتورسیکلت در اطراف شهر سوار می شوند. صبح مادرش بدن مرده مسلمان را بر روی تختش می یابد؛ او اکنون با دوستانش است.

داستان دوم “The Rainbow Momentary”:

یک فیلم کارگردان فیلمبرداری خاطرات جنگی است. ناگهان دو نفر از اعضای بسیج به نام مصطفی حسینی و گلرضا محمدی به چارچوب حرکت می کنند و از خدمه درخواست می کنند تا خاطرات خود را درباره جنگ گوش دهند. این تاریک شدن است و خدمه یک روز دیگر برای دیدار با آنها برای فیلمبرداری بقیه خاطرات خود در دوربین، اما آنها نشان نمی دهد. خدمه جستجو می کند تا آنها را پیدا کند، اما در عوض آنها تنها پلاک یادبود خود را پیدا می کنند. آنها شهید شدند ساعت ها بعد، خدمه به یک فیلد معدن می رود تا فیلم بگیرد، اما در نتیجه انفجار، همه می میرند.

داستان سوم “گل شیشه ای”:

یک دختر جوان ساعت ها در ایستگاه قطار با یک فانوس و دسته گل ها می گذرد. او منتظر است تا گل های خود را به یکی از سربازان در راه خود به جنگ برساند. همچنین دختران و پسران دیگر فروش گل به سربازان وجود دارد، اما این دختر هرگز گل خود را به فروش نمی رساند. بعدا همه متوجه میشوند که او تنها گل خود را به یک سرباز که به زودی به شهادت تبدیل می شود، هدایت می کند. بنابراین هر بار که دختر به سمت قطار می رود، تمام سربازان مشتاقانه سعی می کنند که گل را بگیرند، اما تنها دختر می داند چه کسی قرار است آنها را بگیرد.

نظرات

  • نظرات پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهند شد.
  • لطفا نظرات خود را بصورت فارسی تایپ کنید.
منتشر شده : ۰ در حال بررسی : 0