شما اینجا هستید : خانه  »  دانلود فیلم های ایرانی جدید   »   دانلود فیلم ایرانی دو ساعت بعد مهرآباد

دانلود فیلم ایرانی دو ساعت بعد مهرآباد

دانلود فیلم ایرانی دو ساعت بعد مهرآباد

دانلود فیلم ایرانی دو ساعت بعد مهرآباد با لینک مستقیم

(در صورت نارضایتی صاحب اثر لینک دانلود حذف می شود)

دانلود فیلم ایرانی دو ساعت بعد مهرآباد

نام فیلم : دو ساعت بعد مهرآباد
ژانر :اجتماعی ،خانوادگی ،
کارگردان : علیرضا فرید
نویسنده : علیرضا فرید
بازیگران : اندیشه فولادوند ,پژمان بازغی ,حدیثه تهرانی ,محسن حسینی ,رابعه مدنی ,کیومرث غفاری ,نگار حسن زاده ,آیسان کاظمی
محصول کشور : ایران
سال تولید : ۱۳۹۲
زبان : فارسی
کیفیت : بالا
خلاصه داستان :دو ساعت بعد، مهرآباد، عاشقانه ایست بی عاشق و حالا معشوق که همسرش را در سقوط هواپیما از دست داده از پس انزوائی خودخواسته با پرسشی عمیق روبروست که برای یافتن پاسخ می‌بایست سفری طولانی و پُرمعنا را در پیش گیرد.

توضیحات بیشتر در مورد فیلم دو ساعت بعد مهرآباد

«دو ساعت بعد، مهرآباد» اولین تجربه علیرضا فرید در مقام کارگردانی است. علیرضا فرید پیش از این ۲۰ سال سابقه کارگردانی و ساخت آثار مستند در قالب مجموعه و فیلم های بلند داشته است. در خلاصه داستان فسلم آمده است: «دو ساعت بعد، مهرآباد» عاشقانه ایست بی عاشق و حالا معشوق که همسرش را در سقوط هواپیما از دست داده از پس انزوائی خودخواسته با پرسشی عمیق روبروست که برای یافتن پاسخ می بایست سفری طولانی و پُرمعنا را در پیش گیرد. نشانه ها حکایتی دوگانه برایش فراهم می سازد که…اندیشه فولادوند، پژمان بازغی، حدیثه تهرانی، محسن حسینی، رابعه مدنی، کیومرث غفاری، نگار حسن زاده، انسیه کمالیان، در این فیلم به ایفای نقش می پردازند.

دانلود فیلم ایرانی دو ساعت بعد مهرآباد

«دو ساعت بعد، مهرآباد» داستان روانپزشکی با نام شعله با بازی اندیشه فولادوند را روایت می کند که بعد از مرگ همسرش در شرایط روحی بدی است. او با یافتن عکس زنی در وسائل همسرش در گذشته او کنجکاو می شود و این باعث می شود او به شهری جنوبی سفر کند که همسرش در آنجا تدریس می کرده است. در آنجا با یکی از دوستان همسرش مواجه می شود و در پی یافتن سلما دختری که عکس او را پیدا کرده است می گردد. هنگامی که سلما را می یابد از روبرویی با او منصرف می شود و در انتها متوجه می شود که باردار است.

دانلود فیلم ایرانی دو ساعت بعد مهرآباد

«دو ساعت بعد، مهرآباد» علیرضا فرید داستان ندارد، به همین سبب تصاویر کمی دارد و این باعث خستگی مخاطب می شود. ریتم کند فیلم و نداشتن قصه های فرعی و همچنین بازی کم رمق بازیگران فیلم را به ورطه فلسفی گویی می کشاند.

دانلود فیلم ایرانی دو ساعت بعد مهرآباد

شعله پس از یافتن سلمه از مواجه با او پشیمان می شود و دلیل آن نامعلوم است، این اتفاق قرار است گره اصلی فیلم باشد اما این رودر رویی در فیلم اتفاق نمی افتد و فرید ترجیح می دهد گذشته را هم نزند. شخصیت یحیی با بازی پژمان بازغی هم اصلا در فیلم کارکردی ندارد. «دو ساعت بعد، مهرآباد» از آن دست فیلم هایی است که احتیاج به فضا سازی دارد و در معماری فضا است که فیلم می تواند کارکرد داشته باشد به همین دلیل فرید سعی می کند با فضا سازی برای مخاطب جبران کمبود قصه را هم انجام دهد و در این راه به موسیقی آرشیوی و پر خاطره پرایزنر در فیلم کیشلوفسکی روی می آورد.

دانلود فیلم ایرانی دو ساعت بعد مهرآباد

موضوع و مضمونی را که فرید در یک فیلم سینمایی بلند برای مخاطب تعریف می کند را می توان در یک فیلم ۱۰ دقیقه ای خلاصه کرد و به واقع نداشتن تصویر و کش دار کردن حالات و شرایط شخسیت های فیلم خسته کننده می نماید.

دانلود فیلم ایرانی دو ساعت بعد مهرآباد

سر انجام شعله در «دو ساعت بعد، مهرآباد» بعد از شنیدن جواب آزمایش که حامله بودن او را تایید می کند به درون آینده می رود و این راه فراری است که علیرضا فرید برای شخصیت اول فیلم و رهایی از بحران روحی او انتخاب می کند. نهایت آنکه «دو ساعت بعد، مهرآباد» کشش یک فیلم سینمایی را ندارد اما مانند بسیاری از فیلم های که پایان ندارد عمل نمی کند و سرانجام با خبر بازگشت شعله به زندگی پایان می یابد

دانلود فیلم ایرانی دو ساعت بعد مهرآباد دانلود فیلم ایرانی دو ساعت بعد مهرآباد دانلود فیلم ایرانی دو ساعت بعد مهرآباد

نظرات

  • نظرات پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهند شد.
  • لطفا نظرات خود را بصورت فارسی تایپ کنید.
منتشر شده : ۰ در حال بررسی : 0